Obaveštavaju se studenti koji nisu ostvarili 30 poena za uslov za izlazak na ispit, da to mogu uraditi kroz prijavu za ispit (crvenu) gde će naznačiti naziv predmeta-dopuna (kolokvijum, seminarski…) u zavisnosti od toga šta im je predmetni nastavnik definisao kao mogućnost dopune.