Академија техничко-васпитачких струковних студија / Пријем студената са Универзитета „В. Г. Шухов“ из Белгорода

Пријем студената са Универзитета „В. Г. Шухов“ из Белгорода

28. фебруар 2017.

Пријем студената са Универзитета „В. Г. Шухов“ из Белгорода

Дана 28.02.2017. год. у просторијама ВТШ Ниш одржан је пријем студената у оквиру међу-универзитетске сарадње између ВТШ Ниш и Универзитета В.Г. Шухов из Белгорода. Састанку су присуствовали представници невладине организације ИКС, Александар и Немања Лакетић. Студенти који се тренутно налазе на студентској размени у ВТШ Ниш, заједно са колегама са катедре за Експертизу и управљање некретнинама, упознати су са основним информацијама о школи, наставном процесу, студијским програмима и досадашњој успешној сарадњи ове две високошколске установе. Присутнима су обродошлицу пожелели Александра Боричић, директор ВТШ Ниш, Ненад Стојковић и Биљана Милутиновић, представници студијских програма Грађевинско инжењерство и Заштита животне средине, као и Немања Срејић, председник Студентске конференције Академије струковних студија Србије. Након пријема, студенти су имали прилику да посете лабораторије које се налазе у ВТШ Ниш. Упознати су са актуелним и реализованим пројектима ВТШ Аппс тима.

Сличне објаве